Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Mega Grup Lideri Olmak

Visual

Nasıl Mega Grup Lideri olabilirsiniz?

Bir Grup Lideri son 2 yılda kendisine bağlı grup liderleri ile birlikte 3 kampanya peş peşe en az 50.000 TL  grup satışı gerçekleştirmeli ve kampanyanın sonunda, son 2 yılda kendisine bağlı en az 6 Grup Liderine sahip olmalıdır.


Mega Grup Lideri olmanın avantajları nelerdir?

Bilgisayar: Yeni yetişen Mega Grup Liderlerimiz, Mega Grup Lideri Yetişme hediyesi olarak Casper Nirvana Notebook bilgisayar kazanırlar. (Bir defaya mahsus)

Özel Kampanya Hediyeleri: Mega Grup Liderlerinin her kampanya satış ve üyelerine göre, Hızlı Başlangıç ve Aylık Grup Satış ve/veya üye Hediyeleri olacaktır. (Detaylar hakkında distribütörünüze danışabilirsiniz.)

Kazanç: Mega Grup Lideri olduğunuzda şahsi satışınızdan %20 kazanç sağlayabileceğiniz gibi, prime esas grubunuzdan da Grup Lideri ciro primi alırsınız ve Mega Grup Lideri olarak  tüm alt grubunuzdan da ciro primi almaya hak kazanırsız. (Detaylar hakkında distribütörünüze danışabilirsiniz.)

Araç Kullanma Hakkı: Tüm alt Grubu ile beraber, 6 Kampanya dönemi boyunca üstüste her kampanya 120.000 TL Satış gerçekleştiren Mega Grup Lideri, araba kullanma hakkı kazanır. (Detaylar hakkında distribütörünüze danışabilirsiniz.)

*Mega Grup Liderliği hakkında tüm detaylar için size en yakın distribütörlüğümüz ile iletişime geçiniz.