Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Tupperware İade ve Değişim Koşulları

Tupperware Ürün Kalitesi

Tupperware 77 yıldır dünyanın her yerinde ürün kalitesinin yüksekliği ile tüketicilerin tercih ettiği bir markadır. Yüksek ürün kalitemizin arkasında devamlı araştırma, günü ve çağı takip etme, müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma arzusu bulunur. En yüksek kalitede hammaddeler en ileri teknoloji ile birleştirilerek farklı, çekici, kullanışlı ve devamlı geliştirilen ürünler tüketicilere sunulmaktadır. Tupperware ürünleri büyük bir özen ve hassasiyetle insan sağlığına zarar vermeyen hammaddelerden üretilmiştir. Ürünlerimiz kalite kontrolden geçtikten sonra son tüketiciye ulaştırılır.

Tupperware İade ve Değişim Koşulları

Tupperware ürünleri yürürlükteki garanti belgesi mevzuatına göre garanti kapsamında değildir. Tupperware Türkiye’den satın aldığınız ürünleri Cayma Hakkı kapsamında ambalajı açılmamış/kullanılmamış haliyle 30 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. Malzeme ve/veya üretim kusurları olması durumunda satın almış olduğunuz ürünlerin uzmanlarımızın yaptığı inceleme sonrasında değişimi yapılır. Malzeme ve/veya üretim kusurları olan parçalar veya ürünler ücretsiz olarak mümkünse aynı ürünle değiştirilir. Ürünün stoklarda bulunmaması durumunda eş değerde farklı bir ürün ile değişim yapılır.  Kullanıcı hatasından kaynaklı herhangi bir hasar; değişim ve iade kapsamında değildir.

Kullanıcı hatasından kaynaklanan hasarlara; ürün lekelenmesi (salça, köri sosu, baharat), herhangi bir ısı kaynağına bağlı olarak ürünün yanması ya da erimesi, yanlış kullanım sonucu ürünün çizilmesi, kırılması veya çatlaması (düşürme, kasten zarar verme), üründe soyulma ve/veya çizilme olması (bıçak, metal mutfak gereçleri nedeniyle), baskılı ürünlerin baskıları ve ölçü çizgilerinin sünger veya sert temizleyiciler ile çizilmesi ve/veya soyulması, koku  vb durumlar örnek gösterilebilir.

Ürünü Tupperware danışmanından almanız durumunda her türlü bilgi için Tupperware Danışmanınızla ya da size en yakın Tupperware Distribütörünüzle iletişime geçebilir veya iletisim@tupperware.com adresinden fatura ve ürün fotoğraflarıyla birlikte Tupperware Türkiye’ye ulaşabilirsiniz. Ürünün yukarıda belirtilen koşullar kapsamında değişim talebiyle incelenebilmesi için  temiz bir şekilde Tupperware danışmanına ya da distribütörlüğüne iletilmesi gerekmektedir. Ürün inceleme ve geri dönüş süremiz 2-4 hafta arasında değişmektedir.

Ürünü Tupperware resmi satış sitesi ya da Tupperware Türkiye sözleşmeli satıcısı dijital pazar yerlerinden almanız durumunda ise inceleme taleplerinizi satın almış olduğunuz platform üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz.