Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Grup Lideri

Visual

Grup Lideri olmanın avantajları nelerdir?

Kariyer: Tupperware'de Danışman olduktan sonra sizi bekleyen ikinci kariyer adımı Grup Lideri olmaktır.

Ekstra Kazanç Fırsatı: Grup Lideri olduğunuzda şahsi satışınızdan gelecek kazancınıza ek olarak, grubunuza büyüklüğüne bağlı olarak kazancınızı arttırabilirsiniz. 

Eğitimlerle Kendini Geliştirme: Aday Grup Lideri Eğitimi ve Yeni Grup Lideri Eğitimi programlarına katılarak Tupperware Türkiye'nin hem işiniz hem de kişisel gelişiminiz için size sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bir Grubun Lideri Olma Ayrıcalığı: Grup Lideri olduktan sonra almış olduğunuz eğitimlerle size bağlı olan üyelerinize toplantılar düzenleyerek onların da kendilerini geliştirmelerine öncü olursunuz.

Grup Lideri'ne Özel Hediyeler ve Geziler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. Grup Lideri olarak sadece size sunulan gezilere katılma ve grubunuzun performansına bağlı olarak birbirinden değerli hediyeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Katılacağınız geziler sırasında Türkiye'nin her yerinden gelen Grup Liderlerimiz ile tanışma ve yeni dostluklar kurma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Eve Teslim: Danışmanlarımız siparişlerini bağlı oldukları distribütörlüklerinden alırken, Grup Liderlerinin siparişleri evlerine ücretsiz teslim edilir.