Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Tarihçe

Tupperware, 2 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Merkezimiz ABD'nin Orlando şehrinde olup, dünya çapında 7000 merkez ofis çalışanı bulunmaktadır. Bütün dünyada 13 fabrikamız faaliyette olup bunların dördü Avrupa'da bulunmaktadır. 100'ün üzerinde ülkede 2 milyon danışmanın "Tarif Günü" sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri, kaliteleri, kullanım özellikleri ve tasarım farklılıklarıyla dünyanın en çok kullanılan ürünleri olma gururunu taşımaktadırlar.

Her İki Saniyede Bir Tupperware Tarif Günü

70 yılı aşkın süredir Tupperware, insan ilişkilerine verdiği önem ve değerle tanınmakta ve her zaman müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmektedir.
Bugün dünyada her 2 saniyede bir Tupperware Tarif Günü düzenlenmektedir.

Ürün ve Tasarım

Kullanım kolaylıklarını ve estetiği birleştiren Tupperware ürünleri, dünya çapında takdir edilen ürünlerdir. Sade ve yaratıcı çizgileri sayesinde her dönem kullanılmaktadırlar. Tupperware ürünleri bugün müzelerde ve sanat galerilerinde de sergilenmektedir.

Modern Art Museum - Paris
Victoria & Albert Museum - Londra
Metropolitan Art Museum - New York
Dentsu Galeri - Tokyo
Museum of Modern Art - San Francisco
National Museum of Science &Technology - Milan

Tupperware ürünleri ünlü tasarım kuruluşları tarafından ödüllendirmişlerdir.

Desing Center - Londra, Brüksel
Industrial Design Center - New York
Ministry International Trade & Center -Tokyo
French Design Center - Paris
Forum Design Institute - Hannover

Tupperware Ürün Kalitesi

Tupperware 77 yıldır dünyanın her yerinde ürün kalitesinin yüksekliği ile tüketicilerin tercih ettiği bir markadır. Yüksek ürün kalitemizin arkasında devamlı araştırma, günü ve çağı takip etme, müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma arzusu bulunur. En yüksek kalitede hammaddeler en ileri teknoloji ile birleştirilerek farklı, çekici, kullanışlı ve devamlı geliştirilen ürünler tüketicilere sunulmaktadır. Tupperware ürünleri büyük bir özen ve hassasiyetle insan sağlığına zarar vermeyen hammaddelerden üretilmiştir. Ürünlerimiz kalite kontrolden geçtikten sonra son tüketiciye ulaştırılır.