Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Danışman

Visual

Tupperware Danışmanı Olmak

Tebrikler! Bir Tupperware Danışmanı olarak eğlenerek kazanma, farklı sosyal bir çevre edinme, yeni yerleri keşfetme ve birbirinden değerli birçok hediyeye sahip olabilme fırsatları sizi bekliyor.

Tupperware'in fırsatlar dünyasından bir an önce faydalanabilmek sizin elinizde. İstediğiniz takdirde çıkmış olduğunuz bu yolda başarılı adımlarla ilerlemenize engel olacak hiçbir şey yok! Bizim için çok özel olduğunuzu söyleyerek yeni iş hayatınızda size başarılar diliyoruz.

Danışman olmanın avantajları nelerdir?

Kazanç: Tupperware Tarif Günü Ürünleri'nizi aldıktan sonra kendi Tarif Günleri'nizi yapmaya başlayacak ve toplam satışınız üzerinden komisyon kazanacaksınız. Kazancınızın miktarını belirlemek sizin elinizde.

Kariyer Fırsatları: Danışman olarak planlı çalışır ve yeterli üye sayısına ulaşırsanız Tupperware'de Grup Lideri olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu süre zarfında kariyer basamaklarınızda size olan destek ve eğitimimiz devam edecektir.

Esnek Çalışma Saatleri: Tupperware Danışmanı olarak çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilir, böylelikle aile yaşantınıza, hobilerinize istediğiniz zamanı ayırabilirsiniz.

Yeni Üye Ürünleri: Tupperware Danışmanı olduğunuz zaman, yalnızca başvuru verdiğiniz hafta geçerli olmak üzere en az 600 TL siparişiniz olması durumunda size özel İlk Sipariş Fırsatı Ürünleri'ni en fazla 1 adet olarak siparişinize ekleyebilirsiniz.

Hediyeler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. 

Ücretsiz Eğitim: Tupperware Danışmanı olduğunuzda Distribütör'ünüz, Grup Lideri'niz ve Tupperware Türkiye, size ihtiyacınız olan eğitimi ve desteği her zaman verecektir.