Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Hakkımızda

Tupperware ile Yaşama Zaman Ayır

Sevdiklerinize ve kendinize daha çok zaman ayırmanız için buradayız!

Tupperware ürünleri ile yemeklerinizi kolaylıkla hazırlayarak zamanınızı kendiniz ve sevdikleriniz için ayırabilirsiniz. Spor yaparken Eko Şişemiz ile yanınızda olmak ya da tüm ailenin bir arada olduğu sofralara servis serisi ürünlerimizle eşlik etmek bizim için pahabiçilemez. Bütün bunların yanısıra yaşadığımız dünya için de üzerimize düşeni yapıyoruz. Yeniden kullanılabilir ürünlerimiz ile doğayı tek kullanımlık plastik atıklardan koruyoruz.


Dünyanın neresinde olursa olsun Tupperware'in değişmeyen tutkusu, kadınları ve onların ailelerini eğitmek, onların hayatlarına Işık tutmak ve başarılarını takdir etmek olmuştur. Bunun bir sonucu olarak Tupperware kurulduğu 1946 yılından bu yana gücünü her zaman değerli satış gücünden almıştır.

Amacımız
Sürdürülebilir ürünlerimizle yaşadığımız dünyaya ve insan hayatına katkı sağlamak ve kadınlara ilham vererek; yaşamlarını zenginleştirmek, ailelerini desteklemek ve dünyadaki diğer toplulukları cesaretlendirmek için ihtiyaç duydukları özgüveni onlara sağlamak.

Vizyonumuz

  • Doğrudan satış yapımızı, kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi sürdürmek.
  • Sürdürülebilir yaşamı desteklemek.
  • Çalışanlarımıza, satış gücümüze, tüketicilerimize ve yatırımcılarımıza güven aşılamak.
  • Kadınların sahip oldukları potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olarak hayatlarını değiştirmeye devam etmek.
  • Kadın istihdamına olan katkıyı artırmaya yönelik yatırımlar yapmak ve ilerleyen dönemde ekonomik bağımsızlığa sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan, özgüven sahibi Türk kadını oranını yükseltmek.

Tupperware geniş ürün yelpazesi ve eşsiz satış hizmetiyle dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürünleri firmasıdır. Kalitesi, dayanıklılığı ve sunduğu kariyer fırsatlarıyla kurulduğu 1946 yılından beri tüm dünya kadınlarının hayatlarını değiştiren Tupperware, Türkiye'de de 1996 yılından bu yana deneyimiyle mutfaklarımızda yerini almaya devam ediyor.

 

Tupperware ürünleri Reddot, IF, Good Design gibi dünya çapında büyük öneme sahip tasarım yarışmalarında kullanım kolaylığı ile birçok ödül kazanmış, 2008 yılında düzenlenen "Focus Green" adlı uluslararası yarışmada ise çevre dostu, güvenilir ve geri dönüşümlü ürünleriyle övgü toplamıştır.