Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Tupperware Türkiye

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuş olup merkezi İstanbul'dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneği'nin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında 50'den fazla ilde 60’a yakın Distribütörümüz bulunmaktadır. Geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biri olmakla birlikte; perakende ve e-ticaret alanlarında da müşterilerine kaliteli ürünlerini ulaştırmaya devam etmektedir.

Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet

Tupperware'in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bugün artık çok daha kolay. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve yeniyi sunmak için çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper'ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

Bügün Distribütörlerimiz, Türkiye'nin çeşitli yerlerine Tupperware hizmetini taşımakta olup, Grup Liderlerimiz ve Danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza en uygun Tupperware ürünlerini sizlere tanıtmaktadırlar. İsterseniz siz de bu mutlu aileye katılabilir, fırsatlar dünyasının kapısını arayabilirsiniz.

TUPPERWARE TÜRKİYE MERKEZ OFİSİ BİLGİLERİ:
Adres: Sahrayıcedit Mah. Halk Sok. Pakpen Plaza No:40 A/1 34734 Kozyatağı Kadıköy/İstanbul

Danışma Hattı: 0850 277 80 80
Telefon: 0 (216) 571 60 00
Faks: 0 (216) 373 51 00