Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Danışman

Visual

Tupperware Danışmanı Olmak

Tebrikler! Bir Tupperware Danışmanı olarak eğlenerek kazanma, farklı sosyal bir çevre edinme, yeni yerleri keşfetme ve birbirinden değerli birçok hediyeye sahip olabilme fırsatları sizi bekliyor.

Tupperware'in fırsatlar dünyasından bir an önce faydalanabilmek sizin elinizde. İstediğiniz takdirde çıkmış olduğunuz bu yolda başarılı adımlarla ilerlemenize engel olacak hiçbir şey yok! Bizim için çok özel olduğunuzu söyleyerek yeni iş hayatınızda size başarılar diliyoruz.

Danışman olmanın avantajları nelerdir?

Kazanç: Tupperware Tarif Günü Ürünleri'nizi aldıktan sonra kendi Tarif Günleri'nizi yapmaya başlayacak ve toplam satışınız üzerinden %20 komisyon kazanacaksınız. Kazancınızın miktarını belirlemek sizin elinizde.

Esnek Çalışma Saatleri: Tupperware Danışmanı olarak çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilir, böylelikle aile yaşantınıza, hobilerinize istediğiniz zamanı ayırabilirsiniz.

Hediyeler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. 

Kariyer Fırsatları: Danışman olarak planlı çalışır ve yeterli üye sayısına ulaşırsanız Tupperware'de önce Grup Lideri, sonra Elit, Premium ve Mega Grup Lideri daha sonra Distribütör olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu süre zarfında kariyer basamaklarınızda size olan destek ve eğitimimiz devam edecektir.

Ücretsiz Eğitim: Tupperware Danışmanı olduğunuzda Distribütör'ünüz, Grup Lideri'niz ve Tupperware Türkiye, size ihtiyacınız olan eğitimi ve desteği her zaman verecektir.

Danışman olan herkes Süper Danışman olabilir!

1 kampanya döneminde 2.400 TL şahsi satışa ulaşan Danışmanlarımız, Süper Danışman statüsüne yükselir.
Bu statüyü devam ettirebilmek için kişinin her kampanya döneminde en az 2.400 TL satış gerçekleştirmesi gerekir. Bu da takip eden kampanya boyunca her siparişinde %5 oranında ekstra fatura indirimi alması anlamına gelir.