Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Genel Müdürün Mesajı

 

Sevgili Tupperware Dostları,

Tupperware Türkiye olarak 25 yıldır sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Amacımız; Tupperware’in yenilikçi, pratik, sağlıklı, zamandan ve enerjiden kazandıran, aynı zamanda modayı takip eden renk ve dizayna sahip ürünlerini sizlerle buluşturmak, eğlenceli ve pratik çözümlerle hayatınızı daha da renklendirmek...

Geçtiğimiz yıllar boyunca evinizin, hayatınızın ve en önemlisi sizin vazgeçilmeziniz olmayı başardık. Bu güvene bundan sonra da layık olmaya çalışacağız.

Dünyanın dört bir köşesinde, farklı coğrafyalarında, farklı lezzetlere ve zevklere sahip insanların ortak buluşma noktası haline gelen ürünlerimizin kalitesi Tupperware kariyer fırsatının kalitesiyle de örtüşüyor.

Bugün binlerce kadın, Tupperware danışmanı, grup lideri ve distribütörü olarak, aile bütçelerine önemli katkı sağlıyorlar. 70 yıldan fazla süredir dünyada denenmiş ve kanıtlanmış olan bu fırsatı, önümüzdeki senelerde de birçok kişiye ulaştırmak en temel amaçlarımızdan biridir.

Sizlerin, Türkiye’nin 100’e yakın noktasında yüzlerinde gülümseme ile bekleyen distribütörlüklerimizi ziyaret etmenizi isterim. Sizleri karşılayacak olan kişiler Tupperware’i bir kariyer fırsatı olarak görmüş ve değerlendirmiş olan başarılı iş kadınlarıdır. Daha önce belki yalnızca ev hanımı olan, çocuğunun doğumundan sonra iş hayatına ara veren veya tam zamanlı çalışma hayatı olan bu kadınlarımızın en büyük ortak özellikleri ise; Tupperware’in çalışan bayanları olmaktan mutluluk ve gurur duyan kişiler olmalarıdır.

Tupperware Danışmanı olmanın ayrıcalıklarını daha yakından keşfetmeniz için sizleri websitemizde yer alan Kariyer bölümümüzü ziyaret etmeye davet ediyorum.

Tasarım ödüllü ürünlerimiz, pratik ve lezzetli tariflerimiz, renkli videolarımızla dolu sayfalarımızda dolaşırken keyif almanızı, aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı, keyifli ve güzel günler geçirmenizi dilerim.

Sevgiyle kalın...

Yaprak Erdavran
Tupperware Türkiye Genel Müdürü