DANIŞMANLIK

TUPPERWARE DANIŞMANI OLMANIN AVANTAJLARI

Kazanç: Kit çantanızı aldıktan sonra kendi ev partilerinizi yapmaya başlayacak ve toplam satışınız üzerinden %20 komisyon kazanacaksınız. Kazancınızın miktarını belirlemek sizin elinizde. Kazandığınız hediyelerden kazancınız ise %100'dür çünkü hediyelere hiçbir bedel ödemezsiniz.

Esnek Çalışma Saatleri: Tupperware danışmanı olarak çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilir, böylelikle aile yaşantınıza, özel hobilerinize istediğiniz zamanı ayırabilirsiniz.


Hediyeler ve Geziler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. Bu fırsatları yurt içi ve yurt dışı seyahatlere katılma imkanı ve yeni yerler görme fırsatı ile değerlendirebileceksiniz.

Kariyer Fırsatları: Danışman olarak planlı çalışır ve yeterli üye sayısına ulaşırsanız Tupperware ‘de önce Grup Lideri, sonra Yönetici Grup Lideri ve daha sonra Distribütör olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu süre zarfında kariyer basamaklarınızda size olan destek ve eğitimimiz devam edecektir.


Ücretsiz Eğitim: Tupperware Danışmanı olduğunuzda distribütörünüz ve Grup Lideriniz ve Tupperware Türkiye, size ihtiyacınız olan eğitimi ve desteği her zaman verecektir.