Sitemizde gezinmeye devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

  • Tupperware'i takip edin
  • Çikolata Aşkı!
  • Visual

Tupperware Tarif Günleri

Visual

Tupperware Tarif Günü nedir?

Yakın çevrenizle bir araya gelip Tarif Günü Ürünleri* ile pratik tarifler yaparak ürünleri yakından tanıtabilirsiniz. Bu sayede hem keyifli bir zaman geçirip hem de daha kolay sipariş alabilirsiniz.

*Tarif Günü Ürünleri: Tarif Günleri'nde kullanılabilecek sadece yeni üyelerimize özel avantajlı fiyatıyla sunulan, birbirinden değerli ürünlerimizden oluşan ürün setidir. Tarif Günü Ürünleri'ni keşfetmek için tıklayın.

İlk siparişinizi gerçekleştirdiğinizde, Tarif Günü Ürünleri'niz dilerseniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Tupperware Tarif Günü’nüze kimleri çağırabilirsiniz?

Arkadaşlarınızı, komşularınızı ve akrabalarınızı çağırabilir, davetlilerinizden kendi yakınlarını da çağırmalarını isteyebilirsiniz.

Ev Sahibi'miz olmak ister misiniz?

Tupperware Danışmanı'mız evinizde davetlilerinize tarifler yaparak ürünleri tanıtsın ve keyifli zaman geçirmelerini sağlasın. Bu sırada alınan sipariş toplamına göre size kazanacağınız hediyeyi açıklasın. 8-9 kişinin Tarif Günü’nüze katılması, size istediğiniz Ev Sahibi Hediyesi'ni kazandıracak! Ev Sahibi'miz olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz!