TARİHÇE

Dünyada Tupperware

Tupperware, 2 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Merkezimiz ABD'nin Orlando şehrinde olup, dünya çapında 7.000 merkez ofis çalışanı bulunmaktadır. Bütün dünyada 14 fabrikamız faaliyette olup bunların dördü Avrupa'da bulunmaktadır. 100'ün üzerinde ülkede 2 milyon danışmanın 'Ev Partisi' sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri,  kaliteleri, kullanım özellikleri ve dizayn farklılıklarıyla dünyanın en çok kullanılan ürünleri olma gururunu taşımaktadırlar.

Her İki Saniyede Bir Tupperware Ev Partisi

50 yıldan Beri Tupperware insan ilişkilerine verdiği önem ve değerle tanınmakta ve herzaman müşterilerinin ihtiyaç ve  istekleri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmektedir.
Bugün dünyada her 2 saniyede bir Tupperware Ev Partisi düzenlenmektedir.

Ürün ve Dizayn

Kullanım kolaylıklarını ve estetiği birleştiren Tupperware ürünleri,  dünya çapında takdir edilen ürünlerdir. Sade ve yaratıcı çizgileri sayesinde her dönem kullanılmaktadırlar. Tupperware ürünleri bugün müzelerde ve sanat galelerinde de sergilenmektedir.

Modern Art museum-Paris
Victoria&Albert Museum -Londra
Metropolitan Art Museum -New York
Dentsu Galeri-Tokyo
Museum of Modern Art-San Francisco
National Museum of Science &Technology-Milan

Ünlü dizayn kuruluşları Tupperware ürünlerini defalarca ödüllendirmişlerdir

Desing Center-Londra -Brüksel
Industrial Design Center-New York
Ministry International Trade&Center-Tokyo
French Design Center-Paris
Forum Design Instıtue-Hannover

Tupperware Kalitesi

Dünyaca bilinen Tupperware ürün kalitesi kullanılan hammaddelerden sahip olunan teknolojiye kadar her alanda kendini göstermektedir. Ürünler sıkı bir kalite kontrolden geçtikten sonra nihayi tüketiciye ulaşır, tüketici herhangi bir sorun karşısında danışmanına dönerek 'Tupperware Garanti Kapsamından' yararlanır.

Ürün Kalitesi

Tupperware Ürünleri dünyanın her yerinde kalitesi ile tanınan ürünlerdir. Bunun belli başlı sebepleri, devamlı araştırma, günü ve çağı takip etme, müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma arzusu, en yüksek kalite hammaddeler, farklı, çekici, kullanışlı, devamlı değişen ürünler olmalarıdır.

Servis Kalitesi

Tupperware hizmetlerinin en önemli özelliklerinden biri de müşteri memnuniyetini sağlamak için servis kalitesini her zaman en ön planda tutmaktır. Müşterilerimiz, istedikleri ürünlerin siparişlerini danışmanlarımıza verirler ve ürünleri bir hafta içerisinde istedikleri yere teslim edilir. Ürünleriyle igili bir sorun çıktığında ise müşteriler danışmanlarından garanti kapsamı altında sorunlu ürünün değiştirilmesini talep ederler.
 
Tupperware Garantisi

Tupperware Ürünleri, en yüksek kalite standartlarında, binlerce araştırma ve kalite testinden sonra üretilen ürünlerdir. Her hangi bir sorunla karşılaşıldığında , danışmanınız tarafından garanti kapsamı altında yenisiyle değiştirilecektir. 
Aynı zamanda belirlenen ürünler için yedek parça servisimizde bulunmaktadır. Örneğin bir kapağınızı kaybettiğinizde yada zarar gördüğünde, yedek parça sipariş listesinde bulunuyorsa , istediğiniz kapağı temin edebilirsiniz.
Normal kullanım koşulları altında, 10 yıl içinde ürünüzde çatlama, soyulma, kırılma, bükülme veya çatlama gerçekleştiğinde, garanti kapsamı altında değiştirmek için başvurun. Eğer değiştirilmesini istediğiniz üründen stoklarımızda kalmadıysa, benzer bir ürün temin edilecektir.

Müşteri Danışman İletişimi

Müşterilerin istedikleri an danışmanlarına garanti problemleri için dönebilmeleri çok önemli bir avantaj olup, çok az firmada tanınan bir fırsattır.Tupperware ev partisine  davet edilmek çok eğlencelidir, evsahibi olmak ise fırsatlar dünyasının kapısını aralamaktır.Tupperware Müşteri Memnuniyetini her zaman en ön planda tutan, kurulduğu ilk günden bu yana kalitesiden ödün vermeyen bir firmadır.