Anasayfa HakkımızdaTUPPERWARE TÜRKİYE

TUPPERWARE TÜRKİYE

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul'dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 41 ilde 79 Distribütörümüz bulunmaktadır.  Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet

Tupperware'in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri, ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bügün artık çok daha kolaydır. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmaya çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper'ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

Bügün Distribütörlerimiz, Türkiye'nin çeşitli yerlerine Tupperware hizmetini götürmekte olup, Grup Liderlerimiz ve Danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun Tupperware ürünlerini sizlere tanıtmaktadırlar. İsterseniz sizde bu mutlu aileye katılabilir, fırsatlar dünyasının kapısını arayabilirsiniz.

Tupperware 'Ev Partisi'  hakkında daha fazla bilgi edinmek için  tıklayın

TUPPERWARE TÜRKİYE MERKEZ OFİSİ BİLGİLERİ:

Adres:  Saniye Ermutlu Sk. Şaşmaz Plaza Kat:6 Kozyatağı / İstanbul

Danışma Hattı: 444 78 77
Telefon: 0 (216) 571 60 00
Faks: 0 (216) 373 51 00